ajaxLoader

Dámske oblečenie, Dámske dlhé kabáty

Dámske Dlhé Kabáty

Keď Sa Opäť Začnú Najchladnejšie Mesiace V Roku, Poteší Vás Naša Kolekcia Dámskych Kabátov A Búnd. Očakávajte Vlnené A Kašmírové Zavinovacie Štýly, Architektonické Návrhy, Vďaka Ktorým Vyniknete, A Vystužené Iterácie Pre Outdoorové Dobrodružstvá.

Naše Dlhé Trenčkoty Sú Ideálne Na Daždivé Dni. Noste Ich S Pracovným Oblečením Alebo Cez Džínsy A Mikinu Počas Voľných Dní. Viazanky Na Opasok Vám Umožňujú Vytvoriť Spevnený Pás A Vytvoriť Elegantnú Siluetu A Zároveň Zostať Útulný. Farby Sa Môžu Sezónne Meniť, Ale Bežne Nájdete Odtiene Klasickej Ťavej A Čiernej Spolu S Dobrodružnejšími Tónmi, Ako Je Pastelová Ružová Alebo Fialová. Okrem Blokových Farieb Máme Na Výber Aj Výber Vzorov A Potlačí.

Dávajte Si Pozor Na Dlhé Dámske Bundy Z Látok Z Vlny, Kože A Voskovanej Bavlny. Tieto Mimoriadne Chladné Dni Si Budú Vyžadovať Priliehavý Plyšový Kabát Alebo Maxi S Strihovým Strihom, Do Ktorého Sa Zabalíte – Skombinujte Ho S Dlhými Čižmami A Pančuchovými Nohavicami Pre Ešte Väčšie Teplo. Spodné Lemy Sú Zakrivené, Rovné Alebo Asymetrické A Bez Ohľadu Na Štýl, Tónové Prešívanie, Kontrastné Gombíky A Výrazné Goliere Sú Bežnými Dizajnovými Prvkami V Kolekcii.