ajaxLoader

Dámske oblečenie, Dámske páperové bundy

Tipy Na Nákup Dámskych Páperových Búnd

Keď Sa Počasie Zmení Na Chladnejšie, Je Čas Zintenzívniť Hru S Izoláciou. Páperový Kabát Je Dokonalým Spoločníkom Do Chladných Podmienok. Ale Ako Si Vybrať? Pri Výbere Dámskej Páperovej Bundy By Ste Mali Pamätať Na Niekoľko Vecí.

Páperie Je Najlepší Prírodný Izolant. Kačacie A Husacie Slivky Poskytujú Výnimočné Teplo Bez Hmotnosti A Objemu. Páperie Je Ultraľahké, Ultrateplé A Ultrazbaliteľné. Ak Chcete Začať Hľadať Ten Najlepší Kabát Pre Vás, Pozrite Sa Na Plniacu Silu Každej Ľahkej Páperovej Bundy. V Rozsahu Od 450 Do 900 Je Plniaci Výkon Objem V Kubických Palcoch, Ktorý Naplní Jedna Unca Páperia. Čím Vyššia Je Kvalita Páperia, Tým Väčší Objem Nafúkne.

Možno By Ste Sa Čudovali, Prečo Na Zbaliteľných Páperových Bundách Nie Sú Teplotné Hodnotenia Ako V Páperových Spacích Vakoch. Bunda, O Ktorej Sa Zistí, Že Je Teplá Pri Danej Teplote V Suchých Podmienkach Bez Vetra, Vás Neudrží V Teple Pri Rovnakej Teplote Vo Vetre Alebo Vlhkom Počasí. Keďže Nemôžete Brať Do Úvahy Premenné Ako Vietor, Dážď, Vlhkosť, Úroveň Námahy A Osobný Metabolizmus, Výrobcovia Vynechávajú Teplotné Hodnotenia.

Ak Uvažujete O Tom, Že Sa Vydáte Do Vlhkého Počasia, Pozrite Sa Na Vodeodolné Páperie . Polymérová Úprava Pomáha Tomuto Páperiu Zvládnuť Vlhkejšie Podmienky A Je Rovnako Ľahké Ako Typické Páperie. Môžete Tiež Hľadať Dizajn S Mapou Tela. V Bundách S Týmto Dizajnom Je Rôzny Materiál Izolácie A Plášťa V Závislosti Od Toho, Kde Na Tele Sedí. Vďaka Prvkom, Ako Sú Strečové Bočné Panely, Menej Objemná Izolácia Na Bokoch A Vetruodolné Predné Panely, Môžete Získať Bundu, Ktorá Bude Presne Vyhovovať Vašim Potrebám.

Nakoniec Zvážte Vlastnosti Každej Bundy, O Ktorú Máte Záujem Môžete Ušetriť Váhu S Bundou Bez Kapucne, Ale Ak Ste Horolezec, Možno Budete Chcieť Kapucňu Kompatibilnú S Prilbou. Pozrite Sa Na Funkcie Nastavenia. Môžete Získať Prispôsobený Strih, Ak Použijete Nastavovače Kapucne, Sťahovacie Šnúrky Na Spodnom Leme, Obojsmerné Predné Zipsy Alebo Rebrované Pásky Na Manžetách. Uistite Sa, Že Máte Aj Správne Vrecká Pre Vaše Potreby. Vyberte Si Vrecká Kompatibilné S Bedrovým Pásom, Ak Budete Mať Bundu S Batohom, Vrecká Na Hudbu Pre Kompatibilitu Slúchadiel Alebo Bezpečnostné Vrecká Pre Bezpečnejšie Cestovanie.