ajaxLoader

Dámske topánky, Lodičky & Topánky na opätku

Vysoké Opätky

Ako Posúvate Svoj Štýl Do Nových Výšin? Nastúpte Na Vysoké Opätky Dostupné Na topankyodevy.com. Od Ihličkových Až Po Sandále, Máme Pre Vás Perfektné Topánky Na Vysokom Opätku.

Vysoké Opätky, Ktoré Musíte Mať:

Ihlové Opätky. Chcete Urobiť Sexi Vyhlásenie S Podpätkami? Vystužte Si Veci Na Ihličkových Opätkoch. Či Už Uprednostňujete Lodičky Alebo Remienkové Sandále, Užijete Si Našu Širokú Škálu Možností.

Block Heels. Hľadáte Podpätky S Väčšou Stabilitou? Vďaka Širšej Základni Sú Blokové Podpätky Pohodlnejšie A Ľahšie Sa V Nich Chodí Ako Na Ihlových Podpätkoch. Ak Chcete Získať Trendový Vzhľad, Pozrite Sa Na Dvojdielne Sandále S Blokovým Podpätkom.

Platformové Podpätky. Chcete Sa Vynímať Nad Davom? Honosné Podpätky Na Platforme Pre Štýl Do Neba. Tieto Topánky Majú Hrubú Podrážku V Kombinácii S Vysokým Podpätkom. Platformy, Ktoré Zmenšujú Uhol Chodidla, Sú Zvyčajne Pohodlnejšie Ako Typické Podpätky.

Slingback Heels. Slingback Podpätky S Otvoreným Chrbtom S Remienkom Sú Klasikou Pre Vašu Kolekciu Topánok. Aby Vám Remienok Nezošmykol, Uistite Sa, Že Vaše Slingbacky Majú Dokonalú Veľkosť.

Lodičky. V Čom Sa Lodičky Líšia Od Ihličiek? Lodičky Majú Rozumnejšiu Výšku Podpätku, Ktorá Je Ideálna Na Deň V Kancelárii. Tieto Topánky Sa Perfektne Hodia K Ceruzkovým Sukniam Alebo Oblekom. Odložte Si Ihličky Na Zábavnú Noc.

Santálové Podpätky. Ako Si Zahrievate Svoj Nočný Vzhľad? Sandále S Remienkovým Podpätkom Sú Nevyhnutnosťou, Keď Sa Chcete Obliecť, Aby Ste Zapôsobili. Ohodnoťte Tieto Štýly V Neutrálnych Alebo Metalických Odtieňoch, Ktoré Sa Ľahko Zladia So Všetkým Vašim Obľúbeným Vzhľadom.

Tipy Na Nákup: Ak Vám Chodidlá Vykĺznu Z Päty, Vyskúšajte Obuv S Remienkom Na Členok. Nezabudnite Si Kúpiť Novú Kabelku, Ktorá Bude Ladiť S Vašimi Opätkami.

Nechajte Svoj Štýl Vyniknúť Na Vysokých Opätkoch, Ktoré Sú K Dispozícii Na topankyodevy.com.